Autodesk Ürün Kampanya

Kampanya 1

Değişim Kapıda

1 Şubat 2015 itibariyle Autodesk yazılım yükseltmeleri sadece abonelik ile mümkün olacak. Avantajı kaçırmayın, 24 Ekim 2014’den önce, 2009 veya üstü sürümlerdeki lisanslarınızı Maintenance Subscription (abonelikle) beraber alarak güncel sürüme (2015) yükselterek (upgrade) fiyatında %10 ilave indirim kazanın.

Kampanya 2

Autodesk ürünlerinin 2008 veya daha eski sürümlerini mi kullanıyorsunuz?

24 Ekim 2014’e kadar 2008 veya daha önceki sürümlerinizi takas ettiğiniz ve Abonelik ile birlikte yeni bir Autodesk ürünü satın aldığınız takdirde yeni ürün lisans fiyatı üzerinden %30’a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Kampanya 3

Mevcut Autocad LT lisansınız %50 indirim kazandırıyor

Mevcut Autocad LT Lisansınız, Autodesk Suitlerini satın alırken %50 ye varan indirime hak kazandırıyor.

Mevcut AutoCAD LT lisansınızı

Product Design Suite Premium
Factory Design Suite Premium
Suitlerine takas ederek %50 ye varan indirime hak kazanın.

Kampanyadan AutoCAD LT lisanslarinda eşit sayıda lisansla takas işlemi yapılması ve sadece indirimsiz fiyatı üzerinden Maintenance Subscription (abonelik) satın alınması halinde yararlanılabilir ( 5 li paketler bölünemez tümü takas edilmesi ger
% 50 Kampanya indirimi, takas edilebilecek Autocad LT lisansının sürümünün 2009 veya üstü olması durumunda geçerlidir. 2008 ve öncesi sürümlere uygulanacak indirim için lütfen arayınız.
1 Temmuz 2014 den önce alınmış olması şartıyla, geçerli Maintenance Subscription’a (abonelik) sahip mevcut AutoCAD LT müşterileri satın aldıkları Suit ürününün Maintenance Subscription’ına (abonelik) otomatik olarak geçiş yapabileceklerdir.
1 Temmuz 2014’den sonra satın alınmış olan AutoCAD LT lisansları kampanya kapsamında takas edilmek için uygun değildir.
Uygulama 24 Ekim tarihinde sona erecektir.
Kampanya 4

Abonelik yenilemede gecikme bedeli almıyoruz

Kampanya, abonelik kontratının (maintenance subscription) bitiş tarihinin üzerinden 31-364 gün geçen Autodesk kullanıcılarına yöneliktir.
Normalde aboneliklerini gecikme bedeli (late fee) ödeyerek yenileyecekken, ilgili kampanya sayesinde bu bedelden muaf olacaklar ve gecikme bedeli ödemeksizin aboneliklerini (bitiş tarihinden itibaren) yenileyebileceklerdir. Uygulama 24 Ekim 2014 kadar geçerlidir geçerli olacaktır
LT abonelik yenilemeleri de kampanyaya dahil olup, gecikme bedelinden muafiyet kapsamındadır.

AYRINTILI BİLGİ

http://lisansofisi.com/

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir