Google Adwords Reklamları

 

Reklamınızı Google'da bugün yayınlayın

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın. 

SNP_814276B853C11D4DBB04EE56332DF2B634FA_3369759_en_v0

 

 

Google Reklam VermeGoogle Reklam Modelleri Nelerdir?

Arama Ağı Reklamlar

Görüntülü Reklamlar (Adsense-AdChoices )

Mobil Reklamları

Youtube Video Reklamları

Blast Reklam Kampanyaları

Yeniden Pazarlama Arama Ağı Reklamları

Yeniden Pazarlama Görüntülü Reklam Ağı (R Marketing)

 

Neden Bir Ajansla Çalışmalıyım ?

Genelde Google Adwords Hesabının Standart Kurulum yapan kullanıcılar  kurulum aşamasında devam ettikleri gözlemlenmiştir.

Fakat bu aşamadan sonra her geçen gün yeni bir özellik eklenen sistemi de yakından takip etmesi gerekir. Ayrıca kampanya kurgularının da Google yönergelerine uygun bir şekilde oluşturulması gerekir ki, bahsettiğimiz sıradan bir kullanıcının bu seviyeye gelmesi araştırmalar ve uygulamalar ile dolu geçen bir altı ayı almaktadır.  İşte bu sebeplerden dolayı firmaların en çok out-source ettikleri hizmetlerin başında Google Adwords reklam yönetimi gelmektedir.

Profesyonel hesap yöneticilerimiz tüm reklam kampanyalarınızı periyodik aralıklarla kontrol eder ve gerekli ise kalite puanlarınıza çalışmalar yaparak hesabınızı sürekli olarak optimize ederler. Böylelikle maliyetleriniz %50 lere varan avantajlara Dönüşebilir.

 

Google Adwords Reklamlarınızı Uzmanlarımız Yönetsin Geri Dönüşümünüzü Artırın.