İçerik Makale ve Haber Hizmeti

Google arama motorunda en çok aranan konular çerçevesinde içerikleriniz üretilerek, daha sonra web sitenize periyodik ve tüm seo kurallarına uygun bir biçimde eklenmesi sağlanarak, profesyonel bir editörlük hizmetine sahip oluyorsunuz.

 

Bir web siteniz var ise düzenli içerik girmeniz şart ! Bu kuralı gayet iyi biliyoruz, bu neden ile Editör Matik kapsamında satın aldığınız tüm paketler, sisteminiz ne olursa olsun, belirli bir zaman çerçevesinde içerikleriniz planlanarak eklenmektedir, bu sayede Google tarafından web siteniz günün her saatinde kontrol edildiğinde güncel bir web sitesi görünümü kazanıp otoriterliği her geçen gün daha fazla yükselmeye başlayacaktır.

 

Aklınız kalmasın! Mesele sadece özgün ve periyodik içerik eklemek değil, ayrıca web siteniz içerisinde yer alan tüm seo alanlarının doldurulması, içeriklerinizin seo yapısına uygun yazılması ve hatta eklenen her görsel için, anahtar kelime uyumluluğuna sahip girişler yapılıyor. Böylece web siteniz için sadece editörlük desteğinden ziyade, profesyonel bir seo desteği de alıyorsunuz. Sizin için ofisimizde yer alan seo uzmanlarımız web siteniz ile ilgili yapılması gereken her noktayı hesaplayarak içerik girişi yapmaya hazır bekliyor.