Web Tasarım

Sitenize giren kullanıcılar mobil veya bilgisayardan sorunsuz girebilmeli ve web tasarım kullanıcıların web sitesinde daha çok vakit geçirmeye yönelik olmalıdır.

 

Web Tasarım Bizce nedir ? Bizi Ayıran nedir ?

Bilgilendirelim;

Bizi Ayıran Nedir  ; Geçen Yıllar İçerisinde Ülkemizdeki Kurumların Geneli Bir Şekilde Web Site sahibi oldular. Bu web siteleri , bu sitelerin günümüz araçları ile uyumundan ziyade firma tanıtım siteleri olarak başlanıldı.

Nedir Günümüz Araçları ?

 

Arama Ağları
Sosyal Ağlar
Mobil Ağlar

 

İşte Bizi Ayıran Unsur Burada Başlıyor

1. öncelikli işimiz Arama Ağı Optimize ve Sosyal Ağlar Entegrasyon olduğu için karşılaştığımız çoğu web sitesinde bu tür araçları kullanarak inşa edilmediği başlanılan projelerde ortaya çıkıyor, arama ağı ve sosyal medya daki bilgilerimizi ve tecrübelerimi web tasarım ve yazılım platformuna aktarıyoruz.

Yapılan siteler arama ağlarında rakiplerine göre daha hızlı yükselmekte , yerinde içerik kullanılarak optimize süreleri kısalmakta ve kuruma zaman ve katma değer kazandırmatayız.

Günümüzde yaygınlaşan mobil ağlardan da kurumları bilgilendirmekte hizmet almak isteyen kurumun bir çok hizmeti aynı noktadan almasını sağlamaktayız.

Dinamik Web Tasarım

Google Uyumlu Yazılım

Mobil Uyumlu Tasarım

 

Web Projeniz İçin Bizimle Temasa Geçin

web sitenizi Google uyumlu hale getirebiliriz.

Bütün tarayıcılara uygun telefon ve tabletlerden giren kullanıcıların rahatlıkla gezinebilecekleri bir web tasarım istiyorsanız bizimle iletişime geçin 0216 4929692 veya info@webpoint.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.